Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan világosítsam a festett...

Hogyan világosítsam a festett hajam szőkítés nélkül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Vörös festett hajam van, viszonylag sötétebb árnyalat... Ez igazából egy elcseszett hajfestés következménye, túl sötét lett az eredmény. Nem szeretném 'hidrogéneztetni', ha ez elkerülhető, viszont világosabb vörösre szeretném festetni.

Nemrég próbáltam világosabb festékkel, de inkább csak a tetején látszik jobban...

Van valami más módszer, vagy csak a szőkítés?


2011. febr. 17. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

biztosan lehet világosítani, mert nekem fekete a hajam. feljött szóba a hidrogénezés, és mondta, hogy ő nem vállal, pláne ilyen hosszú hajnál, mint az enyém.

Kérdetem tőle, hogy és akkor mit csinálunk, ha esetleg már nem akarok fekete lenni? (bár ilyen nem lesz)

Azt mondta valamennyire lehet világosítani, meg hát a lenövesztés

2011. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de a lenövesztés... az elég hosszú idő lenne hosszú hajnál és nem szeretnék tarka hajat sem. A hamvasító samponról meg nem tudom,hogy nem-szőke hajat is szőkít-e.
2011. febr. 17. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
nem a samponnal ne próbálkozz. Kérdezd meg a fodrászodat, hogy milyen lehetőség van világosítani
2011. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos világosabb tónust csak úgy lehet elérni, hogy előtte meg kell szabadulni a festéktől. Lehet ún. pigment eltávolítókkal, vagy szőkítő porral. Ezután jöhet az újrafestés. Mindenképpen érdemes fodrászra bízni, mert nem egyszerű művelet.
2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!