Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs megoldás a szőrbenövés...

Nincs megoldás a szőrbenövés ellen? Segítség!

Figyelt kérdés

Intim szőrtelenítés esetén csúnya szőrbenövéseim vannak, főleg bikinivonalnál, melyeknek nyoma marad és nehezen múlnak el... Próbáltam már minden féle szőrtelenítést ott, még a szőrtelenítő gép fájdalmait is kibírtam, de semmi. A probléma az lehet, hogy kicsit duci vagyok "ott", vagyis a szeméremdombom kicsit husisabb :P A szőrtelenítés nem tart sokáig...ráadásul még ezek a benövések is ott vannak :(

Próbáltam rátenni már mindent neogranormon, testápoló, púder, luffa szivacsos radirozás...semmi. Abszolút higénikusan végzem a szőrtelenítést, ez nem lehet a probléma oka...

Igy nem élet 0. Nem segitene valaki? Ez elviselhetetlen, nagyon elvagyok keseredve... 18 éves vagyok.

Mit tegyek?



2014. febr. 2. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell borotválkozni, csak azért, mert ez a divat.

A szőrtelenítés sok bőrbetegséget okoz. Néha még a bőrgyógyászok is nehezen tudják meggyógyítani.

2014. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem birom magam elviselni úgy :( , de nagyon érzékeny a bőröm...sajnos ...
2014. febr. 2. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember bőre nem bírja a szőrtelenítést, miért is bírná? Ezernyi apró sebet ejtesz rajta minden alkalommal.
2015. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!