Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem le a hajam...

Hogyan szőkítsem le a hajam kíméletesen? Fekete de eddig 2x volt ráfestve és nagyon szép eper vöröst szeretnék belőle.

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajradirral:) Dm-ben lehet kapni.Nem roncsol annyira
2014. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kíméletesen aehogy nekem is fekete volt colourb4 hajradír kb semmit nem csinált és 3500 volt pénzkidobás! aztán leszívattam a fodrásszal és rögtön világosbarna lett
2014. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolkodtam a fodrászon mert nyáron is megcsináltuk szőkére.én nem tudom mivel szedte le de nem lett rossz minőségű a hajam , nem kellett vágni és sokszori fekete festék ellenére egyből szőke lettem:) de marha drága ez a művelet..
2014. febr. 3. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát most mondjam azt, hogy nem kellett volna megint feketére festeni? Tudom, hogy nem ezt a választ vártad, de fodrász vagyok, és tudom,mennyire károsodhat a haj a sok vegyszeres beavatkozástól. Lehet, hogy a múltkor nem ment tönkre a hajad, de ez nem jelenti azt, hogy most nem fog. Nem lehet a végtelenségig gyötörni, mert ha romlik az állapota, visszafordítani a dolgot nem lehet.

Ha mindenképpen meg akarod csináltatni, akkor menj ahhoz, aki a múltkor is nagyon ügyesen megoldotta, hiába kerül sokba. (egyébként nem véletlenül)

2014. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:) most én is fodrásznak tanulok egyébként.10 éve festem a hajam :fekete szőke, vörös barna, fekete lila, fekete-rózsaszín mahagóni tűzvörös megint szőke és sorolhatnám a variációkat.sőt póthajam is volt háromszor.a régi fodrászom a mai napig csodálkozik hogy még mindig mennyire dús, és szép erős a hajam pedig aztán majdnem 3 havonta színt váltottam:) remélem megmarad a hajam.persze nem kellett volna visszafesteni de hát a nők...
2014. febr. 3. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
oké, akkor csak ügyesen! :)
2014. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!