Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik festék ad...

Szerintetek melyik festék ad szebb rézvörös színt?

Figyelt kérdés

A Syoss Oleo intense 6-76 ( [link] meleg rézvörös) vagy a L'oreal Excellence Creme 7.43 ( [link] ) - Kérlek, ne javasoljátok a fodrászt, mint opciót, mert eddig nem volt olyan, aki ne rontotta volna el.


Világos hajam van, enyhén vöröses árnyalatú szőke, ez pedig az álomhajszínem: [link]


Előre is köszönöm!



#hajfesték #szőke #vörös #Karen Gillan #syoss oleo intense #loreal excellence creme
2014. febr. 3. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A Syosst nehogy rákend, mert az sötét lesz. Abból meg sokkal-sokkal nehezebb világosat csinálni, otthon nem is nagyon tudnád megoldani.

Inkább 9.34-est próbálj, fodrászkellékesben keresgélj, ne a drogériában a dobozos festékek között.

(fodrász)

2014. febr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!


és fodrászkellékes márkák közül melyiket ajánlod? :) elég könnyen kezelhető, vékony szálú hajam van, de sajnos hamar dobja a festékeket.

2014. febr. 3. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok és az Indolával dolgozom. Én is és a vendégeim is elégedettek vele. Német gyártmány. Nem rossz még a Londa sem, vagy a Loreal Majirel, vagy a Wella, vagy Berrywell.
2014. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a syoss tenyleg eleg sotet, de nekem is hamar ledobja a festeket. par het utan nalam olyan szinu, hogy sokan hiszik azt, hogy eredeti voros vagyok. alapbol pedig sotetszoke a hajam :) viszont ha mar talaltal megfelelo festeket megtenned, hogy leirod nekem, hogy az milyen volt? :)
2014. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
próbálkoztam néhánnyal, de ami megoldást nyújtotta problémáimra, az a lush caca rouge hennája volt :)
2014. márc. 19. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!