Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy férfi ha borotválja az...

Egy férfi ha borotválja az intim területeit, a fenekét is borotválja le?

Figyelt kérdés

hetero vagyok! csak kiváncsiságból kérdezem, hogy hol, meddig borotválkozzak..

értelmes válaszokat!!



2014. febr. 4. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az elég röhejesen néz ki, ha csak ott borotválja, máshol meg olyan, mint a kis majom. :))

Vagyis hogy nem majom, csak ennek hatására az ugrik be, hogy alapjáraton az... :)


Sokkal jobb, ha nem borotválja, mert úgy legalább nem egy csupasz csiga, és megmarad szexinek és férfiasnak, meg úgy általában FELNŐTTNEK. Ha a hónalját borotválja, az oké, de a p.cse körül ne már!


(Aki meg mindenképp borotválja a p.cse körül, az borotválja máshol is, különben tényleg nevetségesen néz ki... :) De ez utóbbit csak akkor tudom elviselni, ha valami épeszű oka van rá, pl. sport.)

2014. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek szabályok,mindenki onnan szedi le ahonnan neki tetszik,vagy őt zavarja.Szerintem azonban ha nagyon szőrös és elől borotválja akkor hátul sem árt.

Nem kell mondani,hogy hetero vagy,manapság teljesen elfogadott pasiknál is,bár való igaz,hogy itt az oldalon sokan b...znak.

2014. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen érdemes,de ez saját döntés.Mindenesetre együtt szokták kérni a gyantázást is.
2014. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még a méretre vágás is jó megoldás lehet
2014. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!