Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nagyon-nagyon világos a...

Ha nagyon-nagyon világos a bőröm, és foltokban eléggé pattanásos az arcom, milyen alapozót használjak, ami jó minőségű és nem természetellenes hatású? Nem baj, ha kicsit drága, lényeg hogy hatásos legyen.

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon fehér vagyok, barnulásra képtelen típusú és a pattanások így még jobban látszanak az arcomon :S Milyen alapozót próbáljak ki? Ha nem lennék pattanásos, akkor nem is érdekelne a téma de egyszerűen rosszul érzem magam tőle ha tükörbe nézek, szeretem elfedni. Hálás lennék a segítségért! Köszi előre is.
2010. dec. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos a bőröm én essence hab/krém állagú alapozót vettem. Antibakteriális és elvileg pattanástalanító hatása is van. Legalább is rá van írva. Rossmanban lehet kapni, 1000 Ft körül van.
2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyon fehér vagyok, én is az essence hab állagú alapozóját használom-nyáron. Télen még az sem elég világos, most az Affinitone-ból használom a 03-as legvilágosabb árnyalatot, az jó.
2010. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!