Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajtól hullik vagy...

A ricinusolajtól hullik vagy nő a haj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy a ricinus olajtól hullik, vagy nő a haj? Igazából ma este kentem be a hajam vele, és pont most olvastam itt, hogy hullhat is. Nos, mivel nekem irtóan rossz a hajam, mivel elrontotta a szőkítő, és most próbálom helyrehozni azt, amit nehezen lehet, tanácsokat kérnék. Kérlek, segítsetek. Ajánljatok nekem hajpakolásokat, márkákat, vagy ilyeneket amiktől nő a hajam és ápolja is viszont nem rontja:) Köszi előre.

2014. febr. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hullott tőle!
2014. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott, és nem nőtt tőle, pedig alapból dús és egészséges.
2014. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is hullott
2014. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor lemostam a hajamról, körülbelül 1 maréknyi hajam hullott ki, pedig általában jó ha pár szálat látok. Örülök, hogy ilyen fos dolgokat ajánlgatnak, és még a gyógyszertárban is rákérdeztem, hogy hallottak-e erről, és mondták hogy igen, és nekik bevált. Ez igazából bőrfüggő? Mármint valakinek a bőre elviseli, valakiét meg kikészíti?
2014. febr. 8. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen! Bőr illetve haj függő, én is próbálgattam a hajamon és nem jött ki több hajszál a megszokottnál. Talán még nőtt is volna annyit, hogy meglátsszon, csak lusta voltam hetente ezzel bíbelődni úgy, hogy még másnap is éreztem az olaj szagát. :DD Szerintem inkább nézegess valami balzsamot/pakolást ami egyszerűbb és alkalmas a problémádra:)
2014. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a ricinusolaj baromi jó, tényleg csodát művel, lehet valamit nem jól csináltál, mondjuk én csak a szempillámra használom, azon bevált, de nézz utána hogy kell rendesen használni, lehet kezdetnek mindenkinek hullik, mert regenerálódik a hajad, de nem biztos, nem akarok hülyeséget mondani. egy biztos 10ből 9nek csodát művel a hajával, semmivel nem érhetsz el jobb hatást, de ha mégsem akarod akkor használj minden hajmosás után nedves hajon hajvégápolót, hidratál, és gyorsabban is nő a hajad, nekem bevált:)
2014. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, utána fogok nézni(:
2014. febr. 12. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Rengetegen beleesnek abba a hibába, hogy az olyan olajokat, mint a ricinus is, rákenik a fejbőrre...

NE!!! Ne! Mert ezek "haj" olajak és csak a hajhosszra szabad kenni őket.

Ha nem így csinálod hullik a hajad és orbitálisan zsíros lesz!!

Higyjétek el, nem mindegy az alkalmazás!!

2014. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!