Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig nagyon pattanásos a...

Mindig nagyon pattanásos a homlokom. Van valami jó módszer, praktika arra hogy ne legyek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 17:23
 1/8 anonim válasza:
Kénes szappan.Bioboltokban és sztem patikákban lehet venni párszáz ft.ért...megéri:)
2009. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írhatnál kicsit többet...Zsíros a homlokod?Van frufrud?Máshol is pattanásos vagy?
2009. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs frufrum, a homlokom az eléggé zsíros, az arcom többi része már kevésbé. Márshol nem szoktak lenni pattik.
2009. dec. 10. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel zsíros a homlokod azért vannak rajta pattanások :)

Na akkor,semmikép se szárítsad,pláne ne babaszappannal! Mert minél jobban szárítod a bőrödet annál jobban zsírosodni fog. Nekem elhiheted, megtapasztaltam...A bőrt hidratálni kell. Vegyél olyan hidratálókat amik mattítják is a bőrt pl.Nivea Control Shine(nekem ez van,kb 1-1,5 hónap elteltével látszott meg a hatása).Vagy olyan alapozókkal kend az arcod amik pattanásos bőrre ajánlottak pl.Maybelline pure alapozó vagy Maybelline Dream Matte-ez állítólag jó zsíros bőrre.(tény h mindkettő drága,de itt a karácsony :P).Akkor heti egyszer bőrradíl.Anno láttam még az Oriflame-ben olyan korrektort h az egyik fele,aloe verás,a másik fele korrektor-na ilyet nem ártana beszerezni,mert az aloe vera nyugtatja a bőrt. Amit én még mellékesen ajánlok az a Nivea bye bye spot éjszakai arcápoló.Erre sokan mondják h jó.(Én ilyet akarok kérni karácsonyra)

Még valami,reggel és este is jól mosd meg a homlokod!De lehetőleg ne forró vízzel hanem langyossal.

2009. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

előző válaszolónak:valahogy ellentmondásos az amit irtál....ha szárad a bőr nem tud ezzel egy időben zsírosodni is....

le kell szárítani a pattanásokat, és erre tökéletesen megfelel a kénes szappan,és a zsíros bőrre is persze utána hidratálókrémet is használj

2009. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát én aloevera gélel kentem esténként és pár hét alatt levitte, pedig elég durván volt pattanásos a homlokom. 15/F
2009. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én minden este átdörzsölöm az arcom kölnivel és nincs rajta 1 se
2009. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20:39 válaszoló vagyok. Ha sokat szárítod a bőröd akkor beindul a bőröd védekező mechanizmusa és zsírt fog termelni...(ez amúgy a hajra is igaz)
2009. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!