Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK! Nekem derékig érő...

FIÚK! Nekem derékig érő göndör szökés-barna hajam van . Sokan azt mondják, hogy az olyan pulis és az nekik nem tetszik . Nektek mi a véleményetek a hosszú göndör hajról?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Olyan pulis, nem tetszik.
2014. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ hogy van ápolva, nekem ha igényes nagyon tetszik. Lány vagyok, láttam hogy főleg a fiúk véleménye érdekel , bocsi :)
2014. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem tetszik :) 24/f
2014. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tetszik :)
2014. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ha vizes kézzel átfésülöd picit a tincseket egyáltalán nem lesz pulis,bár attól függ mennyire apró göndör a hajad.(lány vagyok)
2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a göndör haj szinte semmilyen formában nem tetszik. Nem pulis de nem is tetszik.
2014. febr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én imádom már látatlanul is. Nekem nagyon bejön. :)

Az már ott jól kezdődött, hogy derékig ér az meg csak plusz pont, hogy göndör. Az színe is nagyon rendben van. :) Tehettél volna fel képet róla.

2014. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


ehez hasonló csak sötétebb és sokkal hosszabb

2014. febr. 9. 18:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút rendben van. Egyszerűen szép. :)
2014. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a hajegyenesítés, és az, hogy mostanában mindenkinek az tetszik, csak egy hülye divat. mikor én voltam tini, mindenki daueroltatott, akkor az egyenes volt a ciki..hagyd meg göndören, az sokkal különlegesebb, mint az unalmas egyenes (nekem is göndör:)
2014. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!