Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik az ilyen...

Nektek tetszik az ilyen göndör haj? (kép) Vagy ez olyan "bárányos" kategória?

Figyelt kérdés

Régebben sokszor megkaptam, hogy "bari nőtt a fejemre", egyenesen cikinek éreztem, ami eléggé bántott és emiatt szépen gyilkolásztam a hajamat a hajvasalóval... Mostanra sikerült nagyjából rendbe tennem, de még mindig nem tudok vele teljesen megelégedni, mert kissé bennem maradtak a piszkálások.

Ezen az oldalon is rendszerint az egyenes haj az, amit jobban szeretnek. Igazából ezzel nincs is semmi baj, az érdekelne, hogy konkrétan az alábbi képek kapcsán nektek pozitív vagy negatív a véleményetek?



[link]

[link]


Az összefogott haj nem áll jól, főleg a göndörség miatt, de egyébként sem hinném, hogy előnyös lenne. Kiengedve meg csak van...szóval valószínűleg unalmas.

Szerintetek 21 éves lánynak az ilyen hajában gyerekesen mutatna valamilyen kiegészítő? Pld. egy hajpánttal már lesz valamilyen formája, csak kicsit tinilányosnak tartom, szóval bizonytalan vagyok benne. Vagy pld. kendővel már tetszene nektek?


2012. okt. 5. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez szép haj, csak meg kell tudni tanulni bánni vele. Pl. ne fésüld sokat, diffúzoros hajszárítóval szárítsd. Ja hát akinek meg szögegyenes a haja, az meg ilyet akar.
2012. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de engem általában jobban megfognak a göndör hajúak. A göndör haj csak akkor kelt bennem "bárányos" benyomást, ha rövidebbre van vágva.

Nekem is van egy nő ismerősöm, gyönyörű göndör haja van, nagyon jól áll neki, sokszor mégis kivasalja. Olyankor annyira nem ő!

37f

2012. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a hajad! Én örülnék ha ilyen lenne az enyém. Mondjuk szerintem nem göndör a hajad, hanem hullámos, loknis.


Nekem szög egyenes, olyannyira hogy ha fodrásszal behullámosíttatom, fél óra múlva nincs semmi a hajamban! Kimegy belőle az egész fél óra alatt és újra egyenes lesz! :S

2012. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
nem túl szerencsés, akinek ilyen haja van, de sok mindent nem tudsz ellene tenni. Meg kell szokni.
2012. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát az igaz, hogy régen göndörebb volt... Ez lehet, hogy tényleg már csak hullámos. A hajvasaló sajnos ennyire tönkrevágta.

Kezelésére már rájöttem, most jó puha, nem használok hajszárítót sem. Csak az összhatás érdekelne, mert a korombeliek (és akik körül vettek még gimiben is) elvből elítélik, ha a haj nem egyenes... Csak nem értem, hogy miért.

2012. okt. 5. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ááá. A korodbeliek pár év múlva sírva nézik majd a tükörbe a megtört, szálkás, ronda hajukat.

A hajvasaló nem tesz jót a hajnak!

Én nekem nagyon nem tetszik a kivasalt haj, és sok fiúnak sem. Természetellenes.

Nagyon szép hajad van, ne aggódj! Légy rá büszke hogy nem tartozol az átlagba, és több eszed van annál, hogy vasalgassad. (azaz roncsold)


23/N

2012. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nagyon hullámosnak mondanám, mint göndörnek. Szerintem nagyon szép, nekem pont ez tetszik legjobban. Az én hajam is ilyen. Ha nem fésülöm ki mosás után beáll rugókba, szóval még göndörebb. Igaz extra hosszú, úgyhogy valamennyire kilógja magát. Be szoktam fonni éjjelre, akkor kb. ilyen marad, mint a tiéd a képen. :) Én 23 vagyok, de simán felveszek mondjuk egy ilyen hajpántot is: [link]
2012. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez baris? Dehogy:D Nem is göndör, inkább nagyon hullámos. Szerintem szééééép:)

Nekem is elég hullámos/göndör hajam van. Régen persze állandóan vasaltam...

Aztán egyszer a fodrász megmutatta, hogyan kell diffúzorral megszárítani, és mindenki odavolt, hogy milyen gyönyörű:D

Még most is sokszor mondják, mikor göndören hagyom.

És manapság tökre divatosak a különböző hajbavalók. Nekem pl. rózsám van, tök jól mutat a göndör hajban:)

Ilyen: [link] (Van egy csomó színben)

De a hajpánt is klassz, de akár egy gyerekes mintájú csat is szuper:)

(Egyébként 22 éves vagyok, egyetemista:D)

2012. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép a hajad. Olyan, mint ha be lenne fonva. Szerintem növeszd meg! :)
2012. okt. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziaa!

Nagyon szép hajad van!:) ne vasald, mert nekem nagyon tetszik!

Ha unalmasnak találod, akkor dobd fel egy hajpánttal vagy fond be az oldal frufrud vagy tüzd hátra lazán.:)

Szerintem növeszd meg!:)

2012. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!