Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek akkor ha nagy a...

Mit tegyek akkor ha nagy a fülem de a hajam még vállamig sem ér és nem lehet öszefogni? Hogyan takarjam el?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem növeszted meg???
2008. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a füled a fejeden van (jó esetben), nincs olyan sok lehetőség, vagy megnöveszted a hajad, vagy sapkát/kalapot veszel fel ami eltakarja. Ha meg nagyon zavar lehet műteni is. (Ez házilag nem ajánlott)
2008. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha dús a hajad akkor nem látszik ettúl vagy esetleg megpróbalhatod csattal a hajadat a füled mögött megcsattolni,nekem is nagyok a füleim de csak kiengedve hordom a hajam mert dús és igy nem annyira észrevehető
2008. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem hosszu hajam van, elallo fuleim, nekem a textilbol keszult homlokpant valt be
2008. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!