Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami módszer a miteszerek...

Valami módszer a miteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Bármint kipróbáltam semmi sem használt eddig..Midnen nap radíroztam az arcomat,mert azt mondták,hogy azzal valamiképpen csökkenhetnek..Hát nem így lett..Kióróbáltam már miteszereltávolító csikókat is,de az sem szedett ki,csak egy-kettőt..Nagyon rosszul mutatnak az orromon.Nincs valami bevált márkátok vagy módszeretek?? Előre is köszi
2014. febr. 10. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

én ki szoktam őket nyomni

szerencsére alig van pár

2014. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem most ez vált be: reggel-este sinergen 5 in 1 rossmannos arclemosó, utána garnier pórus összehúzó tonik. Kb 3 naponta arcmaszk a lemosóval. Miteszer eltávolítás kb. 1-2 hetente.

Sokat javult a helyzet. Sosem lesz tökéletesen tiszta nekem, mert nagyon tágak a pórusaim, de kűzdök a miteszerek ellen. Van aki azt mondja már nem is látszik, de azért én látom.

2014. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ki szoktam nyomni... egy zsebkendővel ... De h elmész a bőrgyógyászhoz ír fel neked arc tonikokat vagy maszkot ... néha még adnak ők is ingyen .. 1hete én is voltam mert patanásos lett a homlokom és kiderült , hogy olyan krémet használtam amire alergiás vagyok és így jött ki ... az se mindegy , hogy milyen márkájut használsz ezért inkább menny el bőrgyógyászhoz ő tud neked segíteni biztosan :)
2014. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!