Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy SSD-t....

Szeretnék venni egy SSD-t. Hozzáértők írnának tapasztalatokat/ véleményeket, hogy milyet érdemes venni? Esetleg tanácsokat?

Figyelt kérdés

Alaplapom:


Gigabyte GA-970A-D3. (ha számít)


SSD-t szeretnék venni maximum 35 ezer Ft értékben.


Amire használnám:


Az Oprendszert erre telepíteném, illetve még pár játékot a gyorsabb töltés érdekében.


Egy Seagate Barracuda 1TB SATA-3 64MB mellett használnám.



Köszönöm.



2013. dec. 2. 18:50
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
100%

Samsung 840 Pro 128 gb.


Jelenleg a legjobb kapható SSD ebben az árkategóriában.

2013. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
840 Pro, mást nem érdemes venni ennyiért.
2013. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Kingston markaju SSD-im vannak (128 es 250 GB), tokeletesen meg vagyok elegedve veluk.

Nem tudom hogy mennyi helyet foglalnak a mai jatekok telepites utan a HDD-n, nem vagyok gamer, de kotve hiszem hogy tobb jatekot ra tudnal telepiteni. Az oprendszerre, programokra tokeletes az SSD, persze jatekokra is, csak hat a helyhiany...

2013. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, igen, azt jól meg fogom gondolni hogy milyen játékokat fogok SSD-re telepíteni.


Nyilván nem a CoD Ghosts-ra gondoltam, arra inkább várok, hogy betöltsön.


Az eddigi válaszokat köszönöm.

2013. dec. 2. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én most vettem egy kingston 120 -as ssd-t és az írás olvasás-ra figyeltem igazán

500/500-ast vettem

amit meg itt írtak az 400/600-as

onnan gondolom hogy erre érdemes figyelni mert ajánlottak nekem olyan ssd-t is ami 15 ezer volt és 80/100-as volt az írás/olvasás ami nem sokkal jobb egy sima 7200 rpm-es hagyományos hdd-nél

márkára meg szinte mindegy mert a vezérlő chipek többségét a samsung gyártja..még a kingston is csak a körítést rakja rá

2013. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!