Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Káros e a keratinos hajfeltölt...

Káros e a keratinos hajfeltöltés? Nem kiegyenesíttetni szeretném, csak puhává és fényessé tenni!

Figyelt kérdés
Hullámos hajam van, ami erős szálú és sprőd, a vége mindig töredezik. Növeszteni szeretném, most a vállamig ér, de meg szeretném növeszteni kb a derekamig. Nem akarom vasalni, hogy ne törjön, és hamarabb megnőjön. És nem szeretném ha szögegyenes lenne, nekem tetszik benne a hullám.

2014. febr. 11. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A pénztárcának biztosan.
2014. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan módszert, amivel a haj göndörségét meg lehetne őrizni. A keratinos hajegyenesitést eleve hajvasalóval végzik, hő hatására jut be a hajba a vegyszer.
2014. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dominika72 ***** válasza:
Van ilyen Brasil cacau kezelés (nembiztos hogy jól írtam) de attol egyenes lesz a hajad és egészséges :D csak nagyon drága :S
2014. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tubifex ***** válasza:
hát nem tudom,én azt vettem észre elmondásokból,meg az ilyen előtte utána képeknél,hogy ez arra jó hogy pár hétig gyönyörű legyen a haj,utána rosszabb mint volt. és ez egy örökösen ismétlődő dolog, mert rászokik az ember.mert ha nem csináltatja meg megint,akkor szénaboglya lesz.örök körforgás
2014. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor nem csináltatom meg.Inkább akkor csavargatom szivacsos csavaróra :)
2014. febr. 12. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:

a fodrászodtól kérj tanácsot!

Vannak olyan professzionális termékek( mielőtt az ollóra kerülne a sor) amelyek megelőzik a haj eltöredezettségét. Hajápolók, hajpakolások, amelyek lemoshatóak, stb.


Én nem szárítom, vasalom vagy csavarom a hajam, mégis töredezik állandóan. Hajvégápolók, olajos termékek szokták csak rendbe hozni.

2014. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
természetesen a frissítő, egészségügyi hajvágást nem lehet megúszni. :)
2014. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!