Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Lagrend Hyaluron Intense...

"Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day" krémet ismeritek? Kinek van jó/rossz tapasztalata? Köszönöm. Üdv!

Figyelt kérdés

Egyik weblapon hirdetik ezt a ránctalanító krémet, csalogatóan jó reklámszöveggel. Elég szkeptikus vagyok.

Ismeri valaki? 4hetes kúra utáni eredmény?

Köszönöm.



2014. febr. 11. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsian várom a választ.
2014. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem létezik ránctalanító krém. Jobb hidratálók igen, de nem érdemes drágát venni. Pl. jók az Aldi Naturcosmetic termékek.
2014. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
kamu. ha ez a maria lagrend valoban 72eves lenne es igy nezne ki, lennenek rola kepek a neten, es kulfoldi (angol nyelvu) cikkekben is megjelent volna mar. ami tuti krem az a chanel ranctalanitoja (cca 100ezer huf), vagy amit en is hasznalok, estee lauder advanced night repair, 30ml kb 20ezer, vagy 50ml 30ezer.
2014. febr. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
kevés kencefice áruló cég vállalja be, hogy visszaadja az árát, ha nem használ a krém. na ez a cég állítólag visszaadja a pénzt. én most rendeltem ilyen, jövőhéttől kipróbálom.
2014. márc. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Én rendeltem egy hónapja, most vissza szeretném küldeni, de nem lehet tudni, hová kell! Tudja valaki?

A terméktájékoztató lapon levő utolsó mondat így szól:

"Kérjük, ne küldje vissza a terméket a Complexpress szállítócég címére!"

De akkor hová küldjem?

Aki tud pontos címet, kérem, írja meg! Köszönöm!

2014. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Vissza se tudod küldeni? Ez aztán a jó kis átverés..


Köszönöm Mindenkinek a hozzászólást.

Üdv!

2014. márc. 19. 14:11
 7/17 anonim válasza:

Úgy tűnik, hogy a krém hatása zseniális, ugyanis még a személyek nevét is megváltoztatja: [link] [link]


Más szóval: igen valószínű, hogy a fele sem igaz, amit állítanak.

2014. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ani 27 válasza:
Én ma rendeltem meg ezt a krémet . De most hogy elolvastam a kommenteket még a kedvem is elment tőle :D De azért én még bízok benne hogy nálam csoda fog történni :)))
2014. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit a 4 hét alatt. Még aztsem hajlandóak megírni, hogy hova kell visszaküldeni. (fele tégellyel még megvan)
2014. ápr. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

7. válaszoló

Ráadásul még több embert is Barát Dominikának hívnak, akik ugyanazt mondják :D

[link]

2014. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!