Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elromlott a hajvasaló. Mit...

Elromlott a hajvasaló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kb 3 éves Bayliss pro ceramis 215 típusú hajvasalóm, és valamelyik nap amikor használni szerettem volna, nem tudtam. Egyszerűen csak nem indult be, nem kezdett el felmelegedni.

Mit tudok vele csinálni, vagy hova vigyem?

Esetleg hogyan lehetne szétszedni?



2014. febr. 2. 22:02
 1/6 anonim válasza:
100%
vegyél újat, többe kerül a javítás mint az új hajsütőd.
2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nézd meg a garanciális papírjait, kérdezd meg kisgépjavítónál, mi lehet a baja (lehet vezetékhiba is), és az alapján döntsd el, hogy újat veszel-e vagy javíttatod.
2014. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes megjavítattni,egy újjal sokkal jobban járnál.:D
2014. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 0vikike0 válasza:
Vegyel masikat!!
2014. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paradicsom31 ***** válasza:

vegyél másikat, lehetőleg ne ilyen márkát. mondjuk legyen remington.

volt vagy 3 babyliss hajvasalóm, mindegyik tönkrekent.. megkoptak stb. pedig rendszeresen megtisztítottam, és a tokjában tároltam, szóval nem góráltam el. Remingtonban nem fogsz csalódni.

2014. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a Remingtont ajánlom.Anyukámnak vagy 6 éve van ilyenje,5000 ezerért vette,és azóta sincs semmi baja,mai napig használja,szerintem ma is azzal vasalta a haját.:D
2014. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!