Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat lehetne gyantázni?

Hajat lehetne gyantázni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Hajat??
2014. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
lehetne, de a haj jóval sűrűbben nő, valamin terősebb is, mint a szőrszál, így jóval nagyobb fizikai fájdalmat okozna
2014. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom a homlokomnál leszoktam gyantázni a babahajat, mert nekem nem tetszik. Nem fáj jobban, mint bárhol máshol, sőt meg sem közelíti az intim gyantát. :) De nálam csak kis területről van szó, kérdés te hogy érted ezt a haj gyantázást.
2014. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
100%-ig bőr fejet akarok
2014. febr. 11. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát baby, ha te azt kibírod!!! :) Hallottam már ilyenről, nem egy elterjedt eljárás, bemész egy kozmetikába és megkérded vállalják-e. Lényeg, hogy létezik ilyen. Csak aztán évek múltán ha meggondolod és mondjuk újra jó kis sérót szeretnél magadnak....és a hajhagymáid itt-ott megszűnnek létezni az állandó trauma (gyantázás) miatt, akkor majd foltokban fog nőni a hajad. Az én babahajam sem nő már mindenhol rendesen az állandó gyantázás miatt. Tehát jól gondold meg a dolgot.
2014. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!