Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » REndesen hogy tudom kivasalni...

REndesen hogy tudom kivasalni a hajam?

Figyelt kérdés
Az a gáz hogy kivasalom ( fiú vagyok ) és mire beérek suliba visszagöndörödik :S busszal megyek . Küldenétek videót hogy maradhatna egyenes vagy tanácsokat adni ?? videó vagy tanács nagyon göndör a hajam de egyeneset szeretnék előre is köszi
2009. dec. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Minden "tincs" vasalása előtt fújj rá egy kis hajlakkot. ( a végén ha kihűlt kifésülheted )
2009. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg pont neeeeeeem szabad a hajra ráfújni semmit vasalás előtt, mert beleégeted a hajba, és a hajvasalód lapját is károsíthatja. Szerintem hajmosáskor tegyél rá hővédőkrémet, vagy hasonló termékeket, attól tartósmarad, megszárítod, és CSAK is szárazon,tisztán vasalj hajat. És ezek után tehetsz rá max hajlakkot.
2009. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De mert mikor kontyozunk vagy ilyesmi. akkor is a hullámoknál göndörítés előtt mindig lakkot fújunk rá.

A hajba " bele égetni" nemlehet max. rá :)

De aahhoz meg iszonyatosan nagy hőfok kell.

egy férfinak pedig elég 150-160°on vasalni a haját.

2009. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
de a hajvasaló papírjára oda is van írva, hogy nem szabad elötte ilyen cuccot használni, mert beleég a hajba és a vasalóra.
2009. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Jobb ötletem van:


Vegyél egy vezeték nélküli vasalót, nekem is van, nagyon szuper. A suliba 30 perccel korábban bemész, addig sapi. A mosdóban 15 perc alatt rendbe rakod. Gyorsan egy kis lakk, és kész.


Sok sikert!

2009. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ilyen vezeték nélküli hajvasalót hol lehetne venni?

Milyen fajta?mennyibe kerül kb?

2009. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!