Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóm lesz hamarosan...

Szalagavatóm lesz hamarosan és fontos hogy a hónaljam szép legyen mivel eléggé látszódni fog. Epilátort használok de még így is ronda. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval nem szép... látszik a helye. Nem sima, hanem "púpos". Ha meg borotválom akkor még rosszabb.
2009. dec. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantáztatni próbáltad már?
2009. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gyantázás előtt jég, utána neogranormon!

ha ezután is érdes, akkor kis hintőpor, pár órával később bőrpuhítő testápoló

2009. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pasiborotva:) komolyan mondom, már én sem a méregdrága elemes borotvámat használom, hanem a barátom borotváját, kb 2000 forint, és szinte bármilyen boltban meg tudod venni, olyan sima bőrt varázsol, mint a babpopsi:) Nem viccelek, nekem nagyon bevált.
2009. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

gyantázni már próbáltam még régebben és sok kínlódás után jött le kb.2db szőr:D és nem volt valami kellemes. De köszi a a tippet

A férfi borotván majd még gondolkozok,de szerintem ugyanolyan lenne a hatása mint nőivel. A bőrömmel lehet valami.

2009. dec. 8. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kozmetikussal gyantáztasd le.
2009. dec. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!