Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavatóm lesz, és nem...

Szalagavatóm lesz, és nem tudom hogy milyen legyen a hajam. Hosszú barna hajam van, és frufrum, és úgy szeretném, hogy szép legyen, valami egyedi, de látsszon hogy hosszú. Valakinek valami ötlet? (:

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


<--a második. Sztem nagyon jóó :)

2010. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] vmi ilyesmi fazon? és a frufrud ha elég hosszú el lehetne csatolva oldalra ha nem akkor maradhat kiengedve sztem szép lenne:)
2010. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én is pont így voltam tavaly :) hosszú barna haj + frufru..:)és én is szerettem volna szépet is, meg hogy látszódjon hogy hosszú.. és nekem fél kontyom volt:)

pl:

[link]

2010. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó nagyon tetszik :)

Nekem tavaly volt a szalagtűzőm és nálunk amúgy senkinek nem volt valami nagy extra a hajával. Vagy kivasalva vagy enyhén hullámos vagy pedig délig feltűzve de senkinek nem volt tőle nem megszokott vagy nagyon távol álló. Erre figyelj te is.

Volt olyan általánosban hogy göndör hajú csajnak sík egyenes volt és sosem volt sminkelve de ott nagyon és képen rá sem lehetett ismerni.

2010. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!