Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) 13 éves lánx vagyok de az arcom nagyon csúnya, mert sok patti van rajta. A bolti izék nem használnak, és már nagyon idegesít az arcom. Kérlek segítsetek!! Valaki tud bármilyen házi készítésű krèmet vagy bármit, ami jó lehetne:) Előre is köszi a segítséget;)

#krém #Pattanásprobléma
2014. febr. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] remélem segít. Bevallom nekem eddig nem volt gondom sok pattanással, de szerintem ez jó lehet. Most 15 vagyok:)
2014. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem a teafa szappan mindennapos használata és a sószappan heti használata vált be, sokkal tisztább a bőröm.

De jó lehet még a fekete szappan is, agyag, citrom, almaecet.

Ki kell tapasztalnod. :)

2014. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2014. febr. 14. 21:09
 4/4 Sowilo ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fehér hely az arcomon, úgy nézett ki a fejem, mint egy pizza. Most egy pattanásom sincs.


Áttértem a paleo étrendre, tehát semmi gabona, illetve tejtermék. A gabonák glutént tartalmaznak. Azoknál a természeti népeknél amiknél nincs gluténfogyasztás, ismeretlen a pattanás fogalma. A tejtermékek pedig az állati hormonok miatt okoznak pattanásokat. Sok zöldséget kell enni, illetve húst. Mindig belülről kell kezdeni a probléma megoldását, enélkül akármit kenhetsz magadra. Ha ez 13 évesen nem megoldható, próbáld rávenni anyukádékat, hogy kajáljatok egészségesebben.


A szintetikus kencéket hanyagold, többet ártanak, mint használnak. Ha egyáltalán használnak. Bőrradírt heti kétszer használj, én kávézaccot és tengeri sót kevertem össze vízzel és mézzel. Emellett minden este kend be az arcod teafaolajjal. Ne teafás szappannal, a szappan ugyanis eltömíti a pórusaidat, és pattanásokat okoz. Ha konkrét pattanást akarsz eltüntetni, akkor arcszesszel kell bekenni, aztán ha megszáradt, egy csepp fogkrémet kell tenni rá.


Próbálhatod a fekete szappant is, de arról azt kell tudni, hogy amikor elfogy, visszajönnek a pattanások, tehát folyamatosan kell használni.


Bőrgyógyászhoz ne menj, csak tele fog tömni gyógyszeres kenőcsökkel, amik rendkívül ártalmasak.

2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!