Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajfestékemhez nem attak...

Ha a hajfestékemhez nem attak ilyen lemosó sampon szerűséget akkor mivel mossam meg utána a hajam? Sima vízzel vagy samponnal?

Figyelt kérdés

Ma szeretném a hajam befesteni egy Palette Intensive Color Creme (A10) hajfestékkel.Eddig mindig olyanokkal volt festve a hajam amikhez adtak ilyen lemosót..és ehhez nincs. (Esetleg ha valaki használta már ezt a festéket az írhatna róla véleményt)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 15. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Samponnal.
2014. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen lemosóra gondolsz...én nem hallottam, hogy lemosó járna bármilyen hajfestékhez is. :O

A hajfestékes doboz kesztyűt, színelőhívót, a hajfestéket, balzsamot és használati útmutatót tartalmaz.

Nem lehet, hogy a balzsamra gondoltál, amit azután kell a hajra tenni, miután a festéket teljesen lemostad vízzel? :D

Egyébként mosd le simán a festéket, rakj rá sampont, (körülbelül mindegy, hogy milyen a sampon, csak lehetőleg ne barna hajra valót rakj szőke festett hajra), a sampont lemosod, utána ha van otthon balzsam, akkor mehet rá a balzsam, 1-2 percig rajtahagyod, lemosod és kész. :D

Ha nincs balzsamod otthon, akkor nem raksz rá balzsamot. :D

2014. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány hajfestékhez jár balzsam... sampon vagy lemosó(az mi?) egyikhez sem szerintem. A hajfestéket samponnal kell kimosni jó alaposan.
2014. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat én is a balzsamra gondoltam :) de köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 16. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
"attak"? huhh..
2014. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!