Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudhatom hogy jól-e...

Honnan tudhatom hogy jól-e fog állni? További lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, barna a hajam és be szeretném melireztetni de nem tudom hogy jól-e állna, megkérdeztem több embert is azt mondták hogy nem tudnak úgy elképzelni de hogy szerintük jól állna.. Szóval nem tudom, szerintetek ez mitől függ? Ja és szerintetek 12 ezer ft sok érte? Szalonban, 17/f?
2014. febr. 16. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen hosszú hajad van, de egy barátnőmnek majdnem derékig ér, és ő kb 8E-t hagy a fodrásznál, festéssel vágással mindennel együtt. szerintem rengeteg az a pénz egy melír miatt. 1-200 ft/fólia áron csinálják többnyire, vagy grammban mérik ki.
2014. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kb. ez a hosszúság: [link]


Hát ha hosszú hajra kevesebbért csinálták meg mint erre akkor nemtudom:/ Igaz hogy márkás cuccokat raknak mindig rá csak lehet már tényleg picit drága

2014. febr. 16. 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem derékig érő hajamat 3000 ft-ért csinálták. Magamnak is meg tudom csinálni, úgy kb 800 ft. 12ezer marha sok, főleg hogy ilyen rövid a hajad.

Amúgy szerintem fiúknak nem áll jól a melír, kissé b*zis az ilyesmi.

2014. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából csak kipróbálni szeretném hogy milyen lennék világosabb hajjal, de azon gondolkodom hogy oldalt ugye rövid és ott is szivassam-e ki mert ugye ott hamar kinövi:/ szerintetek?
2014. febr. 16. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne melíroztasd, pasinak szerintem nagyon gáz a melíros haj..ha mképp csináltatni akarod, akkor pedig max felül, de ennyiért iszonyú drága.
2014. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pasík ne melíroztassanak, max szinesre nyáron
2014. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!