Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem baromi drága?...

Szerintetek nem baromi drága? Gyümölcssavas hámlasztás 15000/alkalom?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon sokallom. Minden más helyen még feleannyi sem. Vélemény?
2014. febr. 16. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez az egyszeri alkalmas, amitől utána 3 napi érzékeny és vörös lesz a bőröd, akkor megéri. Ha többször kell menni, akkor vagy elírták vagy valami méregdrága helyről lehet szó. Ilcsi AHA savas hámlasztás az én kozmetikusomnál 1200 Ft/alkalom, ebből kb 10 kezelés kell, azaz összesen 12 000 Ft. De van olyan hámlasztás is, amiből elég 1 alkalom.
2014. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, ez 6 alkalmas kezelés, csak arcra.. :/
2014. febr. 16. 13:22
 3/6 A kérdező kommentje:
összesen 105ezer forint. sztem ez durva
2014. febr. 16. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig ennyi...sajnos...maga a krém se olcsó, de valszeg jobban megéri, ha te magad megveszed...kérdezd meg, mivel csinálják...
2014. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 6 alkalmas intenzív hámlasztás 4500/alk.
2014. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen hámlasztáson még nem voltam, de a mikrodermabrázió egy igényes szalonban 8000 ft körül van, és a kozmetikusok a bőröd llapotától függően 6-12 kezelést javasolnak, így ez sem jön ki olcsóbbra.

Szóval, nem, nem kirívóan drága, bár én nem költenék rá ennyit, de van aki megteheti.

2014. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!