Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok kozmetikus használ olyan...

Kyrie kérdése:

Sok kozmetikus használ olyan gyantát intim területekre, illetve szemöldökre, arcra, melyet papír nélkül, kézzel, vagy az ecsetre tapasztva szed le. Mi ennek a neve, illetve Nyíregyházán hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Illetve muszáj hozzá gyantamelegítő, vagy mikróban kis tálkában is lehet melegíteni? (ha jól tudom, ez nem ilyen cukorgyanta. azt próbáltam már kotyvasztani, eredménytelen volt, nem tépett ki semmit)Válaszokat előre is köszi :)
2014. febr. 17. 17:09
 1/2 tubifex ***** válasza:
szerintem te a konzervgyantára gondolsz. kell hozzá venni melegítő gépet is
2014. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cukorpasztát rendeld otthon nagyon nehéz elkészíteni.De legtöbb esetben azt használjuk a kozmetikában.
2014. febr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!