Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szódabikarbóna körömgomba ellen?

Szódabikarbóna körömgomba ellen?

Figyelt kérdés
hatásos, kb.meddig kell alkalmazni és milyen gyakran?
2014. febr. 18. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,vannak gomba elleni termékek azt használd.
2014. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A közhiedelemmel ellentétben a körömgombát nem lehet csak kívülről kezelni, csak a gyógyszeres kezelés kiegészítésképpen alkalmazható. Tudomásom szerint a szódabikarbónának nincs gombaölő hatása, a körömgombával (ez a legmakacsabb gomba) pedig egész biztos nem fog semmit kezdeni. Javaslom, keress fel egy bőrgyógyászt.
2014. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Üdv!Az a helyzet hogy sokaknak fogalmuk sincs arról hogy a szódabikarbóna csodaszer!És igen is hatásos a köröm gomba elleni harcban!Tapasztalatból tudom!Én már majdnem mindent kipróbáltam amik persze nem elég hogy drága szerek hanem hatástalanok is!És neten olvastam a szódabikarbóna kezelésről és ki is próbáltam és nálam sikeresen be vált!Újra elkezdett nőni az összes körmöm!Annyi az egész hogy minden reggel benedvesíted a körmeid papír zsepivel és szórsz rá egy egy csipet szódabikarbónát!Majd rá húzod a zoknit!Így egész nap kifejti a hatását!Így gyorsan és egyszerűen meg szabadúlhatsz a köröm gombától!Mivel fertőtlenítő tisztító és gomba ölő hatással rendelkezik!Jó gyógyulást kívánok!:-)
2015. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üdv,az előző válaszomhoz még ezt is megosztanám az olvasókkal!Ha a zokni húzós megoldás macerásnak tűnik akkor a lábáztatás is nagyon hatásos!!Én is már egy ideje erre váltottam!langyos szódabikarbónás vízben 15-20percig áztatni a lábakat!Aki nem hiszi próbálja ki!Olcsó és hatásos megoldás!Így biztosan mindenki megszabadul a körömgombától!
2015. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!