Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajzínváltoztatás Loreal...

Hajzínváltoztatás Loreal INOA-val - HELP Sötétről 2 árnyalattal világosabbra, hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, bármilyen tanács jól jönne. Nagyon sötét barna a hajam, szinte fekete. Sokféle boltban kapható festékkel volt már festve, de legutóbb Loreal Majirel festékkel - 4.3-as színnel. Ennél kb 2 árnyalattal világosabb színt szeretnék elérni, kb 6-os színűt. Mindenképp INOA-val szeretném mostantól festeni, de nem tudom, hogy elegendő lenn-e mondjuk egy 6-os árnyalatú színt felvinni 6%-os oxidállóval, vagy előtte le kell radírozni a hajamat? A lehető legkevesebb károsodással szeretném elérni a színváltoztatást, tehát szívatás szóba sem jöhet. Arra is gondoltam, hogy vennék mondjuk 7-es árnyalatot, és azal talán olyan 6-ost kaphatnék....légyszi segítsetek. köszönöm

2014. febr. 20. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
6% oxi nem világosít, attól max sötétebb lesz ha ráfested. Amit te akarsz ahhoz leszívatás kell mindenképp.
2014. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. És ha esetleg Majirel 7-es natúr árnyalatot felkenek 6%ossal csak a tövére, valószínűleg úgysem nagyon fogja meg olyanra, de mondjuk világosabb lenne szerintem a töve, ahol még sosem volt festve. és így fokozatosan, mindig csak a tövét festeném, és kb 1 év múlva lehetne az egész barna...ez működhetne? 9%-os xyt nem akartam használni,mert az már jobban roncsol, és szőkíteni sem szeretném, szintén emiatt.
2014. febr. 21. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A festett hajadra kenhetsz akármilyen világosabb festéket, semmi változás nem lesz. Főleg nem hatos oxival...

Le kell szedni a színt, és utána lehet világosítani.

2014. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!