Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavar már. Hogy akadály...

Nagyon zavar már. Hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves, lány vagyok. Szinte most léptem a tinédzser korba. És genetikailag nagyon "izzadós" vagyok, vagy hogy szokták ezt mondani. Már szinte mindent megpróbáltunk, de még is. Ez már nagyon, nagyon zavar. :( Tudnátok mondani vmi természetes, vagy vmi izzadásgátló/csökkentő szereket? Akár még itthon is összekotyvasztom, csak hogy ez ne legyen. Nagyon szégyenlem is :(

13/L

U.i.: Bocsi a helyesírási hibákért ha van, csak telón vagyok

Nem tom ebbe a kategóriába sorolható-e, de sztem itt is jó :)


2014. febr. 20. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a dezodorok nem segítenek akkor valami patikai kence kell hozzá
2014. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez minden hormonális változásnál normális,de menj el bőrgyógyászhoz.
2014. febr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
patikába lehet kapni solutio antisudorica nevű folyadékot,pár száz forintért:) használd azt,ez biztos beválik
2014. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem is nagyon zavar (14/L) én egy időben használtam ilyen gyógyszertári szeszt, de egy idő után nem hatott, és ki is "marta" a bőröm, de lehet kipróbálok másikat, hátha segít, szerintem majd ha használsz, ne vidd tulzásba, mert ez történhet vele
2014. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!