Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok, és elég szőrös a...

Lány vagyok, és elég szőrös a kezem és nagyon zavar. Ötletek hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
borotva az jó?

2014. febr. 15. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
én gyantázom 3 éve, annyira kiszőkült és elgyengült, hogy lassan már abbahagyom :) 17/L
2014. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyha egyszer leborotválnám, és utána gyantáztatnám az nagyon nagy baj lenne? mármint a borotváláls..mert hogy megerősödik tőle a szőr:)
2014. febr. 15. 12:06
 3/10 anonim válasza:
az a tipikus vélemény, hogy nem szabad mert csak erősödik, de ha odafigyelsz megoldható... szerintem bevállalhatod a borotvát is
2014. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok értelmét nem látom, hogy egyszer borotváld... ha azért, mert épp nincs otthon gyanta, holnapig csak kibírod már szőrös kézzel? Még úgyis pulcsis időszak van. :D

Ne borotváld, két nap után iszonyú hülyén fog kinézni, hogy borostás lesz, ráadásul ha gyantázni akarod, ki is kell növeszteni. Gyantánál azért nem egyszerre kezd el kinőni az összes szál, ott nem néz ki annyira bénán két alkalom között.

2014. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A borotvától tényleg borostás lesz és sötétebb is. Én epilálom évek óta és már tök lassan nő és kevés is.
2014. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én évekig epiláttorral szedtem, aztán gyantával, mostmár pár éve borotvábal. meguntam, hogy kínozzam magam:D

Semmivel se nő gyorsabban vagy erősebben, mint régen, nem is sötétedett, ez mind baromság. Mikor nő vissza se csúnyább, mint mikor epiláltam, miért is lenne?

Annyi, hogy nem 1-2 havonta, hanem 1-2 hetente kell leszedjem.

2014. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én borotválom, kb havonta és nem erősödött meg :)
2014. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy eve borotvalom es nemhogy megerosodott meg ki is ritkult
2014. márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha nem akarod, hogy fájjon szőrtelenítőkrémet használj azzal megvágni se tudod magad. Én Veet-et használok és azzal elég 2 és félhetente. :)
2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

kérj meg vkit h szőkítse ki és úgy jobb lesz:)

de ne borotváld vagy gyantázd

2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!