Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtok testápolót?...

Ti használtok testápolót? Milyen lesz a bőre annak aki nem használ?

Figyelt kérdés

Én szeretnék leszokni róla és nem használni, de hallottam olyanokat hogy beszürkül a bőr testápoló használata nélkül, meg kiszárad és hámlani kezd.

Van itt olyan aki nem használ testápolót? Mik a tapasztalataitok? Én amúgy sok vizet iszok, talán ez pozitívum lenne.



2014. febr. 22. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ritkán használom csak, azért, hogy megelőzzem a kiszáradást. Ha száraz a bőröd, akkor mindenképpen használj hidratáló testápolót.
2014. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy egészséges bőrnek semmi baja nem lesz testápoló nélkül, mivel nincs is rá szüksége. Én sose használtam, mert nem száraz a bőröm. Akinek száraz annak kell a testápoló.
2014. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán használok testápolót, nyáron, strand után általában. Nem száraz a bőröm, semmi baja nincsen. Nem minden bőr igényli.

Próbáld ki a kókuszolajat :-)

2014. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
sem anyám, se az ő anyja, se az ő anyja nem használt testápolót, de egyiknek sem lett szürke a bőre, úgy tudom az ősemberek sem szürkültek be testápoló nélkül. Viccet félretéve: lehet hogy szebb lehet a bőr tőle, de rondább se lesz nélküle max ugyanolyan marad. nem használok - szép a bőröm
2014. febr. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy milyen keménységű vízzel és milyen minőségű szappannal fürdesz. A tusfürdők pár órára ellátnak hidratáltsággal, de utána szárazabb lesz a bőr. A normál szappanok között lehet megfelelőt találni. Legyen minél kevésebb szintetikus illatanyag benne, mert az hajlamosít a kiszáradásra.
2014. febr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En csak ritkan hasznalok... de volt olyan idoszak amikor nemhasznaltam es elegge kiszaradt es nem az hogy hamlott hanem olyan furcsa volt de olyat meg nemtapasztaltam hogy"beszirkult"volna a borom ha nem is naponta de 3vagy 4 naponta szerintem hasznalj
2014. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!