Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik Zineryttel ápoltátok az...

Akik Zineryttel ápoltátok az arcotokat, mien időközönként kentétek? Hogyan oldottátok meg a reggeli kenést?

Figyelt kérdés
Az orvos és a gyógyszerész is azt mondja, hogy csak akkor van igazán hatása, ha reggel és este bekenem vele az arcom(na meg a dobozon is azt írja). De reggel ell kell menjek a suliba, nem kenhetem be mert szagos, este meg kb 6-ra érkezek haza, utána kétszer nem kenem be. Így csak egyszer kenem este. Ti, hogy oldottátok meg?
2009. dec. 10. 18:54
 1/7 anonim válasza:

Nem szagos az, ha az alkohol elpárolog belőle miután felkented. semmi illata nincs tényleg, egész nap. esetleg fújj rá hajszárítóval, hogy tényleg jól odaszáradjon. egyedüli hátránya hogy barátnőnek (fiú vagyok) kellemetlen lehet, mivel a cink miatt elég keserű izű, így az arcrapuszinál nem a legjobb. az éjszakai használata meg oké, ahogy írtad. (2 évig használtam)

remélem te is így tapasztalod

2009. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miután bekentem többen is érezték azt a jellegzetes szagot.
2009. dec. 10. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak este,lefekvés előtt kenem...de tényleg nagyon büdös,ezért nem kenem reggel:)
2009. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miután megszáradt kend be az arcod víz alapú enyhén illatos hidratálóval. az elveszi a szagát, én is ezt csináltam. a lényeg hogy ne zsíros krém legyen.
2009. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat rajtam nem erzik a szaga en is hasznalmo mar 2 eve es meg mindig mikor kijon 1-1 pattanas de semmi szag .. 18L
2009. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
undoritó szaga van én mostis be vagyok kenve. Utáloma szagát.
2009. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, hogy 15 óra fele hazaérek suliból, bekenem, és 23 órakor lefekszem és bekenem akkor is.

17/L

2010. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!