Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam? Most...

Levágassam a hajam? Most derékig ér, de gondoltam hogy váll alá egy picivel érőig levágatnám. Alapból természetes hullámok vannak benne, de szoktam vasalni is. Szerintetek levágassam?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 21:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
93%
Szerintem ne vágasd le, én nekem is derékig ért, gondoltam egyet levágattam, nagyon megbántam. :( és most növesztem hogy megint derékig érjen...
2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, abszolút ízlés kérdése. Nekem nem tetszik a derékig érő haj, már túl hosszúnak találom, így én azt mondanám, hogy vágasd le hátközépig érőre, mert szebb. De ez az én ízlésem, ha neked a derékig érő tetszik jobban, akkor szerintem mindegy, h mit mondok:D
2014. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy jobban szereted-e hosszan, vagy szívesebben vágatnál.:) Én pl. nem vágatnám le semmi pénzért (enyém is derékig ér).
2014. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz:)
2014. febr. 22. 21:50
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kérdés számodra, akkor ne. Mert akkor csak arról lehet szó, hogy kissé unod már. A legtöbben megbánják.

Amúgy függ attól is, hogy milyen a hajad minősége, mekkora a termeted, mert az alacsonyabbaknak nem igazán áll jól a hosszú haj, főleg kibontva.

Mielőtt kivégeznéd a hajad, előbb próbálkozz új frizurákkal.

2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát alacsonynak nem mondanám magam;171 cm körül vagyok
2014. febr. 22. 21:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgot követtem el a nyár végén, hátközépig érő hajammal. Nem bántam meg, jó néha picit hiányzik a hosszú, de az csak pillanatnyi múló állapot.


Itt neked kell dönteni, gondold át még egyszer vagy ahogy írták kísérletezz hátha megtetszik más frizura. Ha mégsem még mindig levágathatod.

2014. febr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én a fenékig érő hajamat vágattam le kb. két éve vállig érőre. Egyáltalán nem bántam meg, sőt. Most megint derékig ér. Ha nem vagy biztos benne, akkor csak egy keveset vágass belőle szerintem. :)
2014. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Először vágasd csak lapockáig, aztán meglátod. De szerintem a derékig érő már túl hosszú.
2014. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki. Ha nem tetszik visszanő.

Én is levágattam derékig érőről vállig érőre, majd még egy kicsit fentebbre. Jelentem nem bántam meg :D A derékig érő hajam és szép volt, sőt túl szép, ezért vágattam, mert elterelte rólam a figyelmet, mindig mindenki azt vette észre rajtam és már a "hajam foglyának" éreztem magam :D

2014. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!