Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már semmi sem használ? (durva...

Már semmi sem használ? (durva izzadás)

Figyelt kérdés

Régebben nem volt ilyen problémám.Szülés óta van,pedig az is 5 éve volt,bár az is igaz hogy nagyon-nagyon stresszes az életem.Reggel letusolok,illatmentes tusfürdővel,egy ideje a Baba Lanolinosat használom,felkenem a deot,ki sem érek a kapun,már köldökig leizzadok :( Ruhaüzletben dolgozok,elég kellemetlen hogy a karomat nem mozdíthatom meg.Büdös nem szoktam lenni,de ez az izzadás kikészít,alig van pár felső amit felvehetek,több váltás felsőt viszek be,sokszor hülyének néznek a munkatársdak,hogy miért öltözök át annyiszor.

Próbáltam a Solutio Antisudoricat,az elején csípett,de már megtanultam használni.Életem 2 legboldogabb,szárazabb hetét köszönhetem neki,de már nem használ,ott a tócsa alattam.Vettem már Vichy,Bioderma,Laroche dezodorokat,de kuka mind,most Exodort probálnám ki.Este zsálya teát iszok,nem tudom még mit próbálhatnék ki.

A válaszokat előre is köszönöm


2014. febr. 24. 11:16
 1/8 anonim válasza:

Nekem a Naturland Solutio Antisudorica segített, én is most kezdtem el újra használni, csütörtökön és péntek reggel egy átitatott vattával áttöröltem és nem izzadok.

Szerintem kipróbálhatod, lehet neked is segíthet.


[link]

2014. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Naturlandos Solutiot írtam.2 hétig használt,de most megint ott tartok hogy 10perc után ott a tócsa alattam
2014. febr. 24. 12:38
 3/8 anonim válasza:

Átsiklott rajta a tekintetem, bocsi. :)

Sajnos mást nem tudok ajánlani, eddig ez volt a legjobb amit találtam.

2014. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tubifex ***** válasza:
nem lehet, hogy pszichés okai vannak? velem ugyanez volt. rajtam csak pszichológus tudott segíteni. én is mindent kipróbáltam és semmi nem használt
2014. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már én is tervezem hogy megyek pszichológushoz.Neked mit javasolt?Írt fel valamit?Idegileg padlón vagyok az biztos
2014. febr. 24. 13:40
 6/8 tubifex ***** válasza:
nekem nem volt semmi önbizalmam és én akkor izzadtam,mikor emberek vettek körül. bárki,aki nem családtag. írt fel gyógyszert, az is segített.
2014. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
zsálya tea napi 1-1,5 liter ebbe kb 4-5 plikket kell tenni,nekem eddig használt,bár még csak 1 hete iszom,na meg ne gondolj az izzadásra azis nagyon sokat segít,gondolj másra,foglald el magad,és észre sem veszed és a napod szárazon éled túl :D
2014. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Megvettem az Exodort és mellé az Antisudorica hintőporát és váltogatva használom.

Zsályateát iszom és mivel sokat stresszelek ajánlották így kipróbáltam a Valeriana Relaxot amíg el nem jutok orvoshoz,mert ez nem normális állapot.

2014. febr. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!