Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már otthon...

Valaki használt már otthon Loreál Ombre hajfestéket? Milyen lett az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi értelme van ennek, hiszen sima festék, a többi hozzávaló csak körités és parasztvakitás.

Csak hogy többet elkérhessenek érte.

2014. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. De tulajdonképpen akkor semmi extra szőkítő nincs benne, amitől pl. a sötétebb barna haj világosabb lesz? Csak egy sima festék? Te kipróbáltad? Mert én bármivel festem is a sötétbarna hajam nem lesz világosabb.
2014. febr. 25. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel festék festéket nem világosit... fodrászhoz menj mer az otthoni szőkitő porozásnak nagyon rossz vissza fordithatatlan eredmenye is lehet!!
2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szőkíteni kéne a hajadat, tényleg menj fodrászhoz. Bár a vége az levágható, de szerintem nem szívesen égetnéd le a hajadnak azon részét, ami ehelyett szép átmenetes lehetne...
2014. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne próbáld ki, mert ez sima festék. Én még ugyan nem használtam (fodrász vagyok, eszembe sem jutna ilyesmit használni), de olvastam más fórumokon, hogy mennyire nem vált be.
2014. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pedig sok blogon olvastam hogy bevált. És van sötétbarna hajra is, amiből világos barnát csinál. Csak nem úgy kell használni ahogy leírják, meg ahogy a bemutató videók mutatják, mert akkor nem lesz szép átmenetes. De akinek nincs kézügyessége jobban jár, ha elmegy egy jó mesterfodrászhoz. Akkor biztos nem lesz csalódás.:-)
2014. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!