Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Febr.1. jén festettem be a...

Febr.1. jén festettem be a hajamat a Palette Natural Colors sötétbarna szinével. Mivel majdnem feketére fogta be, nagyon megtetszett a szin, de sajnos kopik. Mivel egészségesebb is, szeretném fekete hennával befesteni. Mennyit várjak? Vagy már lehet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fekete henna nincs, szerintem te az indigóra gondolsz. Én mindenképp kivárnám a 3 hónapot, nem mennék rá 3 hét után a hajra...
2014. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan hennát és indigót vegyél, amikben nincs semmiféle kémiai anyag, csak tisztán növényi eredetű. Akkor elméletileg nem lehet gond. De én is mindenképp várnék 3 hónapot, biztos ami biztos. Mert ha mégis volt valami keverve a hennához, az reakcióba léphet a korábbi vegyi hajfestékeddel, és erősen roncsolódhat a hajad.
2014. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. :)
2014. febr. 25. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy elottem már irta valaki, nyugodtan rámehetsz ingigóval, vagy hennával, amenyiben az teljesen tiszta novényi por. A Lush hennája is az. Én pl inigó után festettem kémiai festékkel. (fekete) De mindketto ugyanúgy fakult. Szóval nem biztos hogy tartósabb lesz az eredmény. Sot úgy tudom indigó elott hennát is kell használni , hogy jobban megtapadjon a hajadon. Szóval nagyon macerás, sot eltuntetni lehetetlen. A pozitív tulajdonságai , is csak használat után kevés ideig tart. Utána még szárazabb lett a hajam , mint elotte. Szerintem nagyon jól gondold át, mert én nagyon megbántam hogy novényi hajfestéket használtam. Pont azért mert mire leno evek telnek el. És szeretném már az eredeti hajszínem visszakapni.( világosbarna) Ha fiatal vagy tuti hogy pár hónap után más színt szeretnél.
2014. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!