Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Pure bőrradír szárítja...

Garnier Pure bőrradír szárítja a bőrt?

Figyelt kérdés
Sajnos pattanásos vagyok és érdekelne hogy ha megveszem ezt a szert akkor segíteni fog? És ha igen akkor érdekelne hogy milyen gyakran kell használni és esetleg kell-e mellé venni valami más szert is hogy jobban hason?

#pattanás #bőrradír #Garnier termékcsalád
2014. febr. 25. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy a Garnier termékcsaládban van olyan termék amit érdemes megvenni és nem kell mellette semmi mást használni?
2014. febr. 25. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
a radir csak ardirozásra való, ami szükses heti 1-szer de ettöl nem lesz kevesebb pattanásod föleg ha belsöleg hormonális vannak. Gondolom tini avgy és azért vannak. vannak szerek amik segitenek legjobb lenne professzionálisat ahzsnálni ami a te börtipusodra való ebben egy kozemtikus tud segiteni. keress egy ilcsi kozemtikust és ö tud ajnlani megfelelö szert. Figyelj az étkezésedre és szedj cinket az is sokat segit. (kozmetikus vagyok)
2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Garnier Pure Active családot használom, az arclemosó gélt, tonikot és bőrradírt. A radírt nem tanácsos minden nap használni, bár ez nem erős radír, de heti 2x elég. Kicsit szárítanak, a radír és a gél is, én mindig használok krémet utána. Viszont abból nekem a Garnier egyáltalán nem vált be, L'Oreal Triple Active Fresh-t használok, kombinált bőrre valót. Nekem szebb lett mostanában a bőröm, de nem 100%, hogy csak ettől.
2014. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!