Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok és 55 kg. heti 7x edzem(trx,Rubint Réka,edzőterem,lovaglás) 70-80%-ban odafigyelek az étkezésre nem eszem egészségtelen kajákat DE! a fenekemen és a combomon is van egy picike narancsbőr. nem vészesen látszik de én látom. sok vizet is iszom, hideg-meleg zuhanyzást is alkalmazok és sokat "dörgölöm és maszírozgatom" ott......mit tegyek még,hogy teljesen eltűnjön a narancsbőröm? meg egyáltalán miért van nekem?


19/L


2014. febr. 26. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha mozogsz rendesen és a táplálkozásra is odafigyelsz, akkor tanácstalan vagyok én is, hogy mitől lehetsz narancsbőrös... nem lehet, hogy nemrég kezdted el a mozgást? mert ahhoz bizony idő kell, hogy a narancsből eltűnjön
2014. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog eltünni sajnos alkati dolog reszben csak enyhiteni lehet az altalad felsorolt dolgokkal nekem pl sose volt pedig 5 kiloval tobb vagyok mig baratnom aki 50 kg neki van
2014. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok az edzés!


Vedd komolyabban az edzőtermet,a Rubint Rékát viszont hagyd abba egy darabig.Pihenni és regenerálódni is nagyon fontos.Heti 1-2 napot.Min.

2014. febr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
zöldteát igyál rendszeresen és mindennap hideg-meleg váltózuhanyozz azokon a testrészeken,ahol van narancsbőr! nekem bevált!
2014. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már régóta tornázom,mozgok. a zöldteát ki fogom próbálni :)
2014. febr. 27. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!