Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a fenekemr...

Hogyan tüntessem el a fenekemről a narancsbőrt?

Figyelt kérdés
guggolás vagy ilyenek...
2011. okt. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés is segít rajta, de én mégis azt mondom, hogy igyál rengeteg vizet, és este fürdésnél használj masszírozó korongot. Én minden fürdésnél ezzel masszírozom át az egész testem, és szerencsére hatásos. Rossmannba és dm-be is lehet kapni.
2011. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. okt. 25. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

szálkásító étrend (magában foglalja az egészséges ételeket is, nem csak a kalória deficitet)

edzés (guggolás vagy ilyenek + küzdősport, konditerem)

létezik narancsbőrre masszírozás, ez már a plusz. a zsírszövet mechanikai védelmet is szolgáltat, bizonyos nyírófeszültségek hatására 'megtörik' elvileg valamennyit még ez is segít. esetleg gyorsíthatja a javulást diéta+edzés mellett, de míg diéta és edzés alapvető, és használ egy masszőr sem mondja, hogy a masszázs önmagában segítene!

2011. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2011. okt. 26. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!