Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kamilla valóban szőkíti a...

A kamilla valóban szőkíti a hajat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó: hogy használod? mennyi ideig hagyod rajta ? mit csinálsz vele stb:)?
2010. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
Kb 3 liter forró vízbe teszek 4 púpos evőkanál kamillát, majd megvárom, míg kéz melegre hűl. A főzetet leszűröm, és a frissen mosott, törölközőszáraz (vagy szárazabb - mikor hogy sikerül) hajamat leöblítem vele úgy, hogy a kád fölé hajolok és a tarkómtól kezdem. Egy lavórt teszek a kádba, ami felfogja a teát, és 3-szor 4-szer elvégzem a műveletet. Utána törülközőt csavarok a fejemre és hagyom megszáradni. Rendszeresíts egy külön törölközőt, mert azt is befogja a tea. Kamilla mellé még körömvirágot is tehetsz bele, van, hogy csak abból, vagy vegyesen főzöm, de általában kamilla szokott itthon lenni. Ha könnyen zsírosodik a hajad, külön fogsz neki örülni, mert a tea kicsit szárít.
2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én még annyit kérdeznék hogy miután megmosod vele és becsavarod a törcsivel átmosod vagy csak úgy hagyod megszáradni? köszi:judit:)
2011. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én a sötétbarna hajamon használom a kamillateás öblítést és nekem nem foltos tőle a hajam sőt nagyon puha és fényes is tőle :) a sötétbarna hajamból két mosás után mostanra minimum 2 árnyalattal világosabb lett :) nekem tetszik az eredmény derékig ér a hajam különben :) arra tök jónak találom hogy ha vki unja a hajszínét és kicsit változtatna rajta festés nélkül de tény hogy minden haj más és más
2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!