Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha feketére kenek fel vörös...

Ha feketére kenek fel vörös (piros, vagy bordó) hajfestéket, milyen lesz az eredmény?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Voroses csillogása lesz, de semmi más.
2014. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha festett fekete még annyi se csak a töved fog pirosan virítani a többi részen meg semmi se fog meglátszani.
2014. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bordó fényű fekete lesz (ha rá esik a fény)? A festett feketén miért ne lenne változás?
2014. febr. 28. 12:48
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert festék-festéket nem világosít,valamint feketét semmi nem fogja be ha festett. Ha nagyon rásüt a nap ahol kopottabb a festék előfordulhat hogy lesz bordó fénye,de mondom piros tővel elég csúnya lesz,tehát tőre nem ajánlom a felvitelét,mert természetes hajszínedet, a lenövést, be fogja fogni.
2014. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább bordó árnyalatú feketét kenjél rá... én nem kockáztatnék.
2014. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fekete marad, a töve pedig vörös lesz.

Nekem barnára van festve, egy árnyalattal akartam világosabbat, de semmit se csinált vele :)

Tudom, festéket festékkel nem lehet világosítani, de azért kipróbáltam :) Meg tartós színező volt a barna és azt hittem, hogy kopik majd valamennyire, de ez semmit sem fakul, csak lenő.

2014. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, nem akarom világosítani.
2014. febr. 28. 14:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Piros színezőt akarok kenni a fekete hajamra, hogy vörös fénye legyen.
2014. febr. 28. 14:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Arra jó, de a tövére ne kenj, mert azt tényleg nagyon vörös lesz.
2014. febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A világosabb festék akkor sem fogja be és a vörös világosabb, mint a fekete.
2014. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!