Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kerül ebbe a hajvasalób...

Hogyan kerül ebbe a hajvasalóba avokádó olaj? Hogyan tették bele, Légyszi, akinek van ilyen írjon róla pár dolgot!

Figyelt kérdés
www.hajvarazs.hu/t_Remington%20S9950%20Shine%20Therapy%20hajvasal--o--/Remington_Hajvasal--o--
2009. dec. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a link! :(
2009. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nincs ilyenem, viszont valahol olvastam, hogy az avokádóolajat azt után kell tölteni, tehát gondolom van egy belső kis tartály, ha az meg van töltve, akkor folyamatosan párolog vasalás közben.
2009. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


rem mostmár jó a link

2009. dec. 12. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott irják,hogy az avokádó a kerámialapon van és höre aktiválódik! Tehát a kerámiába van "beledolgozva",másképp nem tudom érthetöbben leirni. Nincs semmiféle tartály! Nem kell cserélni!
2009. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én most kapok ilyen hajvasalót karácsonyra :)

de nem kell benne semmit cserélni, bár én sem tudom igazán hogy van benne az az avokádós dolog...

de csak jót hallottam erről a hajvasalóról.

2009. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!