Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lesz gyógyszer a PGD2-re...

Ha lesz gyógyszer a PGD2-re tényleg visszanő majd a kihullott hajunk?

Figyelt kérdés

Olvastam még egy ideje, hogy megtalálták a hajhullásért felelős gént, és 2 év múlva lesz rá gyógyszer. (Ez egy 2012-es cikk) De semmi új hírt nem találok róla, hogy mi van/lesz a gyógyszerrel. Ezzel a szerrel akár újra is nőhetnek a most nem aktív hajhagymáink ? 20 éves vagyok, és 2 oldalt már látszik is, hogy kihullott, amúgy sincs valami nagy önbizalmam, és imádom a hajam. Lassan 3 éve elkezdtem vasalni, és attól megindult a hajhullásom, voltam vele bőrgyógyásznál, ő alpicort-ot írt fel de az sem használt. Hajbeültetésen is gondolkoztam, de azt ilyen korban biztos nem csinálják meg, vagy nem lenne célszerű.

Mondhatja bárki, hogy nem baj, ha kihullik, ugyanolyan ember vagyok, de engem csak az nyugtatna meg, ha újra elkezdene valahogy nőni. 20/F



2014. márc. 4. 21:13
 1/1 A kérdező kommentje:

[link]



konkrétan erre a cikkre gondoltam

2014. márc. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!