Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált a ricinusolaj a...

Nektek bevált a ricinusolaj a hajnövekedést tekintve? Hogyan használjátok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bevált szép fényes és selymes tőle a hajam... Hajhossztól függően (nekem derékig érő hajhoz kell fél deci olaj amibe két kanál ricinius olaj van a többi meg olíva. Hajmosás előtt fel kell vinni a cuccot a hajra főleg a fejbőrbe masszírozni meg a hajvégeket bekenni, amjd én frissen-tartó fóliába szoktam tekerni és még törölközőbe pluszba. Néha meg kell hajszárítózni hogy melegen tartsd... Olyan másfél 2 órát szoktam fennhagyni de egész estére is lehet. utána zuhany és 3-4-szer kimosni, a végén hideg vízzel öblíteni és lehetőleg hagyni megszáradni
2014. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ricinusolaj+tojássárgájával kenem, 24orát rajta van kimosom és Ennyi, nekem mikor Elkezdtem heti 2x kentem 1,5-2 hónap alatt 15-20centit Nőtt. most ugy jártam, hogy derékig érő hajamat tépetettre akartam vágatni, de a hosszát megtartva. a tesóm csaja vágta mert fodrász, és lett hátközépig érő hajam. borzasztó ideges lettem, 57centis hajbol lett 38centi, ez két hete volt, egyszer kentem be, most 2,5 centit nőtt
2014. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!