Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 2-3-4 mm-es borostat...

Ha 2-3-4 mm-es borostat szeretnek hagyni, akkor elektromos borotvat szakallvagot vagy hajvagot vegyek?

Figyelt kérdés

A sima borotva mivel teljesen levagja ezert nem jo.

Kb 2-4 mmes borostat szeretnek, es az a kerdes mit vegyek?

Elektromos borotvam meg nem volt, nem tudom mennyire vagja le, ha csak fel milimetert hagy pl akkor az sem jo. A szakallvago meg kb ugyan ugy nez ki mint a hajvago, nem tudom mi a kulonbseg.


2014. márc. 5. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hajvágót vegyél, mert az többfunkciós.

Ha csak szakállvágót veszel, azzal rendszerint csak szakállat vágsz. A hajvágó meg jó hajat vágni is :)

2014. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző vagyok: a hajvágókhoz rendszerint már több fej is van, amivel szabályozni lehet, hogy mekkorára hagyja meg a hajat (szőrt). A legkisebb talán 2mm, de ezt meg kell nézni a dobozon vagy a leírásban, mert minden gép más. Nekünk braun van, kiválóan alkalmas néhány mm-s szakáll (borosta) vágásához.
2014. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!