Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka a seprűvénák kialaku...

Mi az oka a seprűvénák kialakulásának egy 160 centis 48 kilós 15 éves lányon?!

Figyelt kérdés
A mellemen fedeztem fel először a dolgot, még régebben, pedig nem nagy, és nem hírtelen nőtt meg. Nem rég az egyik combomon hátul a fenekem alatt közvetlen, most pedig ugyanazon lábamon a vádlimon a térdhajlat alatt közvetlen.. Pedig nem rég kezdtem el edzeni itthon, videók alapján. Én ezt nem értem.:( Kezelési, megelőzési módszerek az okok mellett?

2014. márc. 5. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te abban, hogy seprűvénáról ( [link] ) beszélsz??? Nem pedig striáról (=növekedési csík, "terhességi csík")?

Frissen: [link]

Régi stria:

[link] (csak az idő segít rajta)

2014. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvossal nézesd meg,mert avénák,erek hozzá tartoznak.
2014. márc. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább a növekedési csík, de nem is nőttem..
2014. márc. 6. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hízás, fogyás, növekedés, terhesség... ezektől keletkezhet. Ezek valamelyike nélkül nem.
2014. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ezek közül egyik sem:(
2014. márc. 6. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem! Ha nem így van, mutáns vagy, menj vizsgáltasd ki magad, nem-e az űrből jöttél!


Egy szóval nem mondtam, hogy radikális változásnak kell történnie hozzá. Abban a korban vagy, amikor alakul át a tested.

2014. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor a többi lánynak miért van tökéletes bőre ebben a korban is, és miért már megint csak velem történik ez?:D
2014. márc. 13. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért? Talán egymás testét négyzetcentiről négyzetcentire át szoktátok vizsgálni, hogy tudod, hogy csak neked van?


Nincs olyan nő, akinek ne lenne stria a testén!

(A kötőszöveti gyengeség miatt nőket jobban érinti)

2014. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!