Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknál szokásos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál szokásos, hogy a párkapcsolat kialakulásának elején néha hanyagolják a fiút?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért csinálják?
2014. jan. 16. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet amiatt a sok női magazin olvasása miatt van, melyben oly' gyakran és előszeretettel adják tippként a nőnek, hogy tűnj elérhetetlennek, ne add magad könnyen, lássa rajtad, hogy nélküled is van élet, ne omolj egyből a karjaiba, stb. stb. stb...
2014. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előzőtől kérdezném: és szerinted mit várnak ők, amikor elhanyagolnak téged? Azt akarják, hogy te lépj következőnek, na de mégis mit lehet ilyenkor? Pl.: nem ír vissza
2014. jan. 16. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Én utálom amikor ezeket a "játékokat" játszák. Én azt szeretem, ha érezteti, hogy kellek neki, ha hanyagol az rosszul esik.
2014. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, maradj is ilyen! Én lány vagyok, és mindig idegesítettek az ilyen tippek, vagy barátnőim hasonló tanácsai, hogy nem szabad annyira kimutatni az érzéseimnket, legyen tartásunk... értem én, hogy ne ijesszük el a másikat hirtelen vallomásokkal meg miegyébbel, de ezzel sokszor pont az ellenkező hatást érjük el, vagyis összezavarjuk és elhidegítjük a fiút. Én mindig kimondom, kimutatom az érzéseimet, nem tudok és nem is akarok játszani.


Kérdező, 2 dolog lehetséges: amit az első válaszoló írt, hogy a lány taktikázik, vagy pedig nem biztos még magában, kettőtökben. Azért az, hogy nem ír vissza, elég fura. Rendszeresen nem ír vissza? Találkozni sokszor szoktatok? Mióta jártok?


20/L

2014. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#16.20


Még nem járunk, és nem rendszeresen nem ír vissza, csak most. És egyébként tényleg az ellenkező hatást éri el ezzel. Egyébként csendes lányról van szó.

2014. jan. 16. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyaltalan nem. Én sosem taktikáztam és abszolút nem is hiszem hogy ő ezt tenné. Talán azért nem ír mert le akar koptatni?
2014. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!