Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Body Shop-os testvajak mennyir...

Body Shop-os testvajak mennyire jól hidratálnak? Nektek melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Elég jól hidratálnak, nekem most az áfonyás és a csokis van meg, mindkettővel megvagyok elégedve. Bátran használd őket, picit drágák, de ha megengedheted őket magadnak akkor vegyél belőle, mert tényleg jó termékek vannak a BS-ban:)
2014. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól hidratálnak, az illatuk csodás, gyorsan beszívódnak a bőrbe. Szerintem ár-érték arányban is megérik, mert egy 200 ml-es 5000 Ft, ami legalább 2,5-3 hónapig elég, mert annyira kevés kell belőle. Nekem most a Moringás és a shea vajas van meg, mind a kettő nagy szerelem.


Ja, és rengetegszer vannak akciók, én a Moringásat tegnap vettem 3800-ért, a 300 ml-es limitált kiadást :)


19L

2014. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
^amúgy ezek a nagyobb kiszerelések londonban pl nem limitáltak:)
2014. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dorcsuu ***** válasza:
Nekem a kókuszos van meg és imádom, kicsit tényleg drága de nekem teljesen megérte :) Remekül hidratálnak, főleg a nagyon száraz bőrt. Nekem még a moringás, a mangós és a shea vajas is szimpi, de a kókuszos az abszolút favorit. :)
2014. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!