Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok venni királykék...

Hol tudok venni királykék hajszínezőt, ami pár hajmosás után kikopik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
minden fodrászkellékes boltban.
2009. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél kaphatsz, de a legtöbb nem fog kikopni 3-4 mosás után csak világosodik, zöld lesz, stb. Aztán 1-2 hónap mire tényleg kijön a hajból.

Vannak ilyen fújósak, az meg olyan hogy befog minden amihez hozzá ér, arcod, kezed, ruhádat is. De az kijön egy mosás után is.

2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nem ajánlanám a kék hajszinezőt...nekem volt amikor festett szőke volt a hajam... már az első hajmosás után undorító szine lett és kétszer kellett befestenem szőkére hogy kijöjjön de halványan még akkor is látszódott... de te tudod:)
2009. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekem sötétbarna hajam van... Pont olyan mint Jade-nek a Bratzból és neki voltak kék tincsek a hajában és szerintem tök jól néz ki, plusz nekem még a szemem is oylan színű. :-D :-)

2009. dec. 13. 20:46
 5/5 anonim válasza:
Ha csak tincseket szeretnél inkább vegyél tresszcsattal rögzíthető póthajtincseket ha nem akarsz bajlódni előtte a szőkítéssel, mert a barna hajadat egyáltalán nem fogná be semmilyen kék szinező.
2010. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!