Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A disznósörte kefe valóban a...

A disznósörte kefe valóban a legjobb?

Figyelt kérdés

Azt hallottam valahol, hogy a zsíros hajon is alkalmazható, mert eloszlatja a felül felgyülemlett természetes faggyút, ezáltal a hajvégek nem lesznek szárazak, töredezettek.

Mennyibe kerül ez átlagosan?:)

Köszi szépen előre is!


2014. márc. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek csak a haja felszínét simogatta le, ő egyenlőre még furinak találja, és rendes fésűt is kell alkalmaznia.

1600 körül vette a legkisebbet a rossmannban.

Ajánlom a krémmániát, ott sok véleményt olvashatsz ezekről a hajkefékről.

2014. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyat használok, amiben vannak kiálló műanyag fogak is a sörtéken kívül. 1000-2000 Ft között vannak.

Életem legjobb döntésének tartom, hogy beruháztam egyre. Sokkal szebben fésüli ki a hajamat, könnyen elbánik a csomókkal. A fejbőröm kellemesen masszírozza, beindítja a vérkeringést. A hajam sokkal fényesebb, egészségesebb és kevésbé zsíros. Nálam a fő szempont az volt, hogy ne legyen tőle elektromos a hajam és nem is lesz tőle. Kb. két hetente szoktam kitakarítani, akkor olyan, mint új korában.

Szerintem megéri kipróbálni, én csak ajánlani tudom. :)

A krémmániás vélemények jó ötlet az elsőtől!

2014. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Régen többet is vettem (marhára nem volt olcsó :S), akkor még nem lehetett drogériákban kapni. A haj kibontására totál alkalmatlan, igazából ápolásra való. Nekem viszont nagyon lelapította a hajam, és sokkal gyorsabban zsírosodott tőle. Amit előttem is írtak, amiben nejlon szálak vannak, azok sokkal jobbak, lehet kibontani is velük a hajat, de nekem annyira az sem vált be. Én erre esküszöm maximálisan: [link]

(Már 3-at vettem belőle, egyet ebből a Salon Elite-ból, egyet a Compact Sylerből, egyet az Aqua Splashből, azt hiszem ez mindent elárul. :D)

2014. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!