Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám "szebbé" tenni...

Hogyan tudnám "szebbé" tenni a hajam? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve festem szőkére a hajam. Közben voltak kissebb-nagyobb atrakciók, de most valahogy "eltávolítanám" a hajfestéket, annyira szép volt a hajam régen, de lenöveszteni semmiképp..Nem bírom megállni hogy ne fessem be.. :/

Valami megoldás kéne.. A lenövesztésen és a vágáson kívül.. Ígyis nagyon rövid a hajam 25-30 cm kb. a leghosszabb része..

Segíthetne rajta ha az eredeti hajszínemhez hasonló színnel befesteném és utána növeszteném le? Vagy muszáj lenne levágni a festett részeket, hogy szép,egészséges legyen?


2009. dec. 13. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
ha szőkítve van és befested barnára, nagyon gyorsan meg fog nőni :D szerintem festesd vissza az eredeti színre, legalábbis a hozzá legközelebb álló árnyalatra, így amikor lenő nem is lehet majd észrevenni :D mellette egyél sok vitamint és használj bánfi hajhullás elleni sampont. nagyon sokat segít, hidd el :)
2009. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csak az a baj hogy ha a szőke (festett) haját festi be barnára akkor már 1-2 hét után a szőke ledobja a barnát és foltos lesz. egyik ismerősöm is így járt.
2009. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, ledobja, éppen ezért kell utána egy ideig gyakrabban festened. kéthetente. főleg az első festésnél nagyon gyorsan fog kopni a színe, de ez ne riasszon vissza.

amúgy én a helyedben vennék valami drágább hajpakolást a fodrászkellékesnél

2009. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szőkéről barnára színeztem mert festeni nem akartam! Loreal Casting Creme Gloss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gyönyörű színei vannak és alig kopik!!!
2009. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt... Visszafestettem az eredeti színére 2x3x ujrakellett festetneem mert ledobta sajnos...

De aztán mára már lenőtt és észre sem venni a festék és az eredeti színem között a különbséget :)

2009. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!